ورود به سایت   

درباره وایلی

جان وایلی اند سانز، شرکتی چند ملیتی است که به عنوان یکی از پیشروان صنعت در حوزه‌ی تأمین محتوا و خدمات دانش‌محور محسوب می‌شود. خدمات دانش‌محور وایلی در قالب برنامه‌های آنلاین تهیه و عرضه می‌شوند، برنامه‌هایی که گستره‌ی آن‌ها از حوزه‌ی آموزش آکادمیک و یادگیری حرفه‌ای به قلمروی پژوهش آکادمیک و تحقیقات فناورانه می‌رسد. وایلی، تاکنون آثار ۴۵۰ دریافت‌کننده‌ی جایزه‌ی نوبل را منتشر کرده است. به جز این، وایلی در نشر محتوای مدیریتی، بازرگانی، مالی، حسابداری و مدیریت پروژه تولید ابزارهای آمادگی آزمون‌های حرفه‌ای صاحب جایگاه است. وایلی تاکنون در آماده‌سازی بیش از نیم میلیون نفر برای آزمون‌های بین‌المللی حرفه‌ای مختلف نقش داشته است.

این شرکت در سال ۲۰۱۴ با نهادهای متولی مدارک حرفه‌ای بین‌المللی وارد قرارداد می‌شود تا برنامه‌ای آنلاین به منظور آماده‌سازی متقاضیان این نوع مدارک برای آزمون، تهیه نماید. این برنامه‌ها، به موجب همکاری نزدیک سازمان‌های برگزارکننده‌ی آزمون با وایلی، مطالب مورد تصدیق سازمان‌های مذکور را با بهره‌گیری از ابزارهای آموزشی روز دنیا در اختیار متقاضیان آن‌ها قرار می‌دهد. داوطلبان از این طریق نه تنها با اطمینان به مطالعه‌ی مؤثر سرفصل‌های مورد نیاز آزمون می‌پردازند، بلکه باعث صرفه‌جویی در زمان و حتی هزینه این افراد می‌شود. قیمت‌های این دوره ها در مقایسه با سایر شرکت‌های فعال در این حوزه رقابتی است.

 

ویژگی های دوره های آمادگی آزمون:

  • افراد حرفه ای که وقت زیادی ندارند، می توانند به راحتی در این دوره ها شرکت کنند.
  • درصد بالای قبولی افرادی که این دوره را پشت سر گذاشته اند نشان دهنده کیفیت بالای این دوره است. از بین 10 نفر شرکت کننده در این دوره ها به طور میانگین 9 نفر موفق به قبولی در آزمون و اخذ مدرک شده اند.
  • به منظور اطمینان از کیفیت محتوای دوره های آموزشی خود، وایلی با دانشکده ها و متخصصان برتر این صنعت همکاری عمیق و تنگاتنگی دارد.
  • دوره های آموزشی وایلی به گونه ای طراحی شده اند که امکان دسترسی در هر زمان و مکان را برای شما فراهم می کند و شما می توانید در هر مرحله آموزش را متوقف کرده و در زمان مناسب آن را ادامه دهید.

در اين راستا، تتیس اينترنشنال در دوره های آموزشی مديريت پروژه خود محتوای آموزشی آزمون PMP موسسه وايلی را به صورت انحصاری به فراگیران خود ارائه می کند. اين محتوا به صورت اینترنتی بوده و فراگیران با ثبت نام در دوره های مدیریت پروژه تتیس اینترنشنال و با اخذ نام کاربری و کلمه عبور به یکی از مدرن ترین نرم افزارهای آمادگی آزمون PMP حال حاضر جهان دستیابی پیدا می کند. اين برنامه آموزشی که دارای ارزش آموزشی (35 PDU) برای شرکت در آزمون PMP می باشد، شامل بسته های؛ پلتینوم، طلایی، و بانک سوالات آزمون می باشد.

مجموع:   0 ریال


مشاهده صورتحساب

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

محصولات و لیست قیمت های دوره های آنلاین آزمون PMP موسسه وایلی

 

           
ردیف مشخصات محصول دوره
پلاتینوم
دوره
طلایی
دوره
نقره ای
تک محصول
(بانک سوالات)
1 ارزش PDU (از الزامات آزمون PMP) با صدور گواهی نامه مشترک وایلی و تتیس اینتر نشنال 35 PDU 25 PDU 12 PDU -
2 مجموعه بیش از 300 تست استاندارد Wiley به تفکیک حوزه های دانش PMBOK ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
3 راهنمای مطالعه آنلاین ✔️ ✔️ ✔️ -
4 دو آزمون جامع PMP شبیه سازی شده (Mock Exam) که هر آزمون شامل 200 سوال مشابه آزمون اصلی با مدت پاسخگویی 4 ساعت می باشد. ✔️ ✔️ ✔️ -
5 تمرینات مستمر در قالب فلش کارت های موضوعی ✔️ ✔️ - -
6 12 ساعت فیلم آموزشی آنلاین توسط خانم دکتر سینثیا اشنایدر استکپول (همراه با متن فیلم ها) ✔️ - - -
7 امکان ويژه زمان بندی فرآيند مطالعه و آمادگی برای شرکت در آزمون توسط نرم افزار اختصاصی آزمون PMP موسسه Wiley ✔️ - - -
8 پرداخت هزینه برای یک بسته و استفاده رایگان از مطالب آموزشی تا زمان قبولی در آزمون اصلی PMP ✔️ - - -
9 متون آموزشی به تفکیک حوزه های دانش مدیریت پروژه به روش اختصاصی موسسه Wiley ✔️ - - -
  قیمت محصول (به دلار آمریکا) 495 دلار 395 دلار 275 دلار 75 دلار

  

درباره تتیس اینترنشنال

شرکت تتیس اینترنشنال با سرلوحه قرار دادن عبارت "ظرفیت سازی برای نسل های آتی" تاسیس شده و با بهره گیری از تجربه و تخصص مهندسان، مديران، مديران پروژه، حقوقدانان و اساتيد مجرب دانشگاهی و حرفه ای به ترویج و توسعه تخصص های بین رشته ای مديريت مهندسی – مديريت پروژه – مهندسی و مديريت احداث – و حقوق صنعت و احداث می پردازد.

بیشتر بخوانید...

آکادمی بین المللی ظرفیت سازی

در راستای تقاضای قابل ملاحظه برای ظرفیت سازی و توسعه ظرفیت در صنعت و کسب و کار، آکادمی بین المللی ظرفیت سازی تاسیس شد تا الزامات کلیدی حرفه های مدیریت و مهندسی را پوشش دهیم. در عین حال، در اين بخش بر اساس تحلیل نیازهای کارفرمایان تخصصی، برنامه های طراحی شده ويژه در راستای توسعه سازمانی آنها اجرا می شوند.

بیشتر بخوانید...