ورود به سایت   

رویداد ها

15 دیماه 1395 (سمینار تخصصی شرح و تفسیر قراردادهای بین المللی عمرانی و صنعتی – دانشگاه تهران)

اين برنامه تخصصی آموزشی با همکاری شرکت تتیس اينترنشنال و گروه مطالعات نظام پیمانکاری با شرکت 80 تن از مهندسان، مديران، و حقوقدانان در دانشگاه تهران برگزار شد. موضوعات و محورهای مورد بحث در اين رويداد آموزشی عبارت بود از؛ درس هاي مقدماتي از اصول قراردادهاي تجاري بين المللي، راهبردهاي انتخاب قراردادهاي بين المللي عمراني و صنعتي، سازمان فيديک و معرفي انواع موافقت نامه ها و قراردادهاي فيديک، نکات اساسي در تنظيم قراردادهاي بين المللي، مکاتبات نمونه قراردادي براي کارفرمايان، پيمانکاران، و مهندسان مشاور. در نظر سنجی پایان سمينار، بیش از 90 درصد شرکت کنندگان، نقطه قوت اصلی این سمینار را مدرس دوره و تسلط جامع وی به موضوعات مورد بحث دانستند.
اطلاعات بیشتر

 

22 دیماه 1395 (دوره تخصصی مبانی مذاکرات حقوقی / بازرگانی – سازمان صنایع دفاع)

با دعوت یکی از گروه های صنایع خودرو سازی سازمان صنایع دفاع، دوره تخصصی مبانی مذاکرات برای 45 تن از مديران، مهندسان و متخصصان قراردادی این گروه برگزار شد. ایجاد سطح آگاهی تخصصی مذاکره برای گروه هدف و اجرای 2 کارگاه عملی مذاکره از دستاوردهای این رويداد آموزشی تخصصی بود.

 

29 دیماه 1395 (سمینار روشنگری فیدیک – مجتمع پتروشیمی شازند اراک)

این سمینار آموزشی با دعوت دپارتمان پیمان و رسیدگی شرکت پتروشیمی شازند و برای ایجاد روشنگری و بالا بردن سطح آگاهی مديران و مهندسان مجتمع پتروشیمی شازند اراک از قراردادهای بین المللی طرح های عمرانی و صنعتی، در محل مجتمع پتروشیمی شازند در حومه شهر اراک برگزار شد. در اين سمینار یک روزه سازمان، موافقت نامه های همسان خدمات مشاوره و قراردادهای همسان پیمانکاری فدراسیون بین المللی مهندسان مشاور (فیدیک) توسط اولین و تنها سخنران ایرانی کنفرانس های تخصصی قراردادی فیدیک تبیین شد. قابل ذکر است که اين سمینار، دروازه ورود به کلیه دوره های تخصصی "مبانی حقوقی- قراردادی موافقت نامه ها و قراردادهای فیدیک" می باشد.
اطلاعات بیشتر

 

13 بهمن ماه 1395 (سمینار تخصصی پرسش و پاسخ در شرایط عمومی پیمان – دانشگاه تهران)

اين برنامه تخصصی آموزشی با همکاری موسسه تریپل اچ (شریک کاری تتیس اينترنشنال) و گروه مطالعات نظام پیمانکاری با شرکت 150 تن از مهندسان، مديران، و حقوقدانان در دانشگاه تهران برگزار شد. موضوعات و محورهای مورد بحث در اين رويداد آموزشی در پنج بخش با عناوین اصلی؛ شرایط کلی در انعقاد قرارداد پیمانکاری، اختیارات و تعهدات کارفرما و پیمانکار، انواع ضمانت نامه ها و چالش های مربوطه، فسخ -خاتمه- و تعلیق پیمان، خسارت تاخیرات، بیمه و کسورات، و همچنین تعدیل در قراردادهای پیمانکاری مورد پرسش و پاسخ قرار گرفت.
اطلاعات بیشتر

 

23 بهمن ماه 1395 (دوره آموزشی مبانی مهارت های مدیریتی بین المللی، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران - تهران)

اين برنامه تخصصی آموزشی با شرکت دو گروه از کارشناسان، مهندسان، مديران، و معاونان این سازمان در دفتر مرکزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ايران آغاز شد. شرکت کنندگان در اين دوره پس از حدود 10 ماه برای آزمون بین المللی دانشگاه کمبریج انگلستان آماده خواهند شد.

 

27 بهمن ماه 1395 (کارگاه آموزشی مبانی مذاکرات تجاری-قراردادی، گروه جهاد نصر اصفهان- اصفهان)

اين برنامه تخصصی آموزشی با شرکت 45 تن از کارشناسان، مهندسان و مديران شرکت های گروه جهاد نصر اصفهان در شهر اصفهان برگزار شد. در اين برنامه یک روزه آموزشی، فراگیران با مبانی مذاکرات تجاری و قراردادی آشنا شده و اصول مقدماتی مذاکرات را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند. همچنین در اين دوره سه کارگاه عملی مذاکره با موضوعات متنوع اجرا شده و مورد ارزیابی قرار گرفت.
اطلاعات بیشتر

 

4 اسفند ماه 1395 (چاپ کتاب قراردادهای همسان پيمانکاری، مشاوره، سرمایه گذاری)

در عصر حاضر، طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و صنعتی روز به روز پیچیدگی‌های خاصی پیدا کرده و در این بین نقش عوامل درگیر در این پروژه‌ها با ساختارهای متعددی همراه است. ازاین‌رو، اهمیت بهره‌گیری از اسناد و قراردادهای استاندارد که سعی در شفاف‌سازی و آسان‌سازی این پیچیدگی‌ها در پروژه‌های صنعتی دارد، بر هیچ کس پوشیده نیست. گرچه نوع و عنوان اسناد و قراردادها نمی‌تواند تعیین‌کننده ماهیت آنها باشد، و آنچه که ماهیت و نوع آن‌را تعیین می‌کند، عناصر عمومی آن قرارداد و یا به تعبیری مقتضای ذات آن باشد که، در حقوق و تکالیف اصلی طرفین آن، متجلی است. کتاب حاضر در سه دفتر با عناوین "نظامات حقوقی"، "اسناد و قراردادهای همسان فراملی و بین‌المللی"، و "اسناد و قراردادهای همسان ملی" تهیه و تنظیم شده و از نظر شما خوانندگان فرهیخته می‌گذرد. یکی دیگر از اهداف تهیه این کتاب در این ساختار، ترسیم خطوط کلی نگرش تطبیقی به حقوق قراردادهای صنعت، احداث، و انرژی است که نویسندگان امید آن دارند تا در مجلدهای آتی، به شرح و تفصیل آنها بپردازند. این کتاب منحصر به فرد حوزه های مدیریت حقوقی و قراردادی توسط نشر دادگستر در چهارم اسفند 1395 به زیور طبع آراسته شده است.
اطلاعات بیشتر

 

9 ، 10 ، 11 اسفند ماه 1395 (دوره های تخصصی مبانی حقوقی و قراردادی کتاب های قرمز/ زرد / و نقره ای فیدیک – دانشگاه تهران)

اين برنامه تخصصی آموزشی با همکاری شرکت تتیس اينترنشنال و گروه مطالعات نظام پیمانکاری با شرکت بیش از 110 تن از مهندسان، مديران، حقوقدانان، و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی از دانشگاه های مختلف، در دانشگاه تهران برگزار شد. حضور محسوس وکلا و حقوقدانان در کنار مهندسان و مدیران پروژه های عمرانی و صنعتی موجد ارائه مباحث مبنایی و همچنین تطبیقی حقوقی – قراردادی داخلی و بین المللی در این برنامه منحصر به فرد شد.
اطلاعات بیشتر

 

9 اسفند 1395 (دوره تخصصی مبانی حقوقی و قراردادی کتاب قرمز فیدیک – دانشگاه تهران)

اين دوره که بر اساس شرایط عمومی قرارداد احداث فیدیک (کتاب قرمز فیدیک ویرایش سال 1999) طراحی شده بود، توسط آقایان رضا ايکانی و جواد حداد ارائه شد. در بخش اول اين برنامه، نکات حائز اهمیت از اصول قراردادهای تجاری بین المللی و آثار آنها در قراردادهای بین المللی عمرانی و صنعتی عنوان شده و معرفی مبسوطی از سازمان فیدیک و قراردادهای پیمانکاری این سازمان ارائه شد. سپس در بخش های دوم و سوم، قرارداد نمونه کتاب قرمز فیدیک ویرایش سال 1999 با متناظر ایرانی آن (شرایط عمومی پیمان – نشریه شماره 4311 سازمان مدیریت و برنامه ریزی) در یک رويکرد تطبیقی قیاس شد. در بخش پایانی برنامه به نکات حائز اهمیت در حوزه مدیریت ادعاها، حل و فصل اختلافات، و داوری در کتاب قرمز فیدیک ویرایش سال 1999 پرداخته شد. در پایان هر بخش، پرسش و پاسخ مبتنی بر مباحث همان بخش به اجرا درآمد. میزان رضایتمندی شرکت کنندگان از اين برنامه تخصصی آموزشی، 93 درصد اعلام شد.

 

10 اسفند 1395 (دوره تخصصی مبانی حقوقی و قراردادی کتاب زرد فیدیک – دانشگاه تهران)

اين دوره که بر اساس شرایط عمومی قرارداد طرح و ساخت فیدیک (کتاب زرد فیدیک ویرایش سال 1999) طراحی شده بود، توسط آقایان رضا ايکانی و جواد حداد ارائه شد. در بخش اول اين برنامه، نکات حائز اهمیت از اصول قراردادهای تجاری بین المللی و آثار آنها در قراردادهای بین المللی عمرانی و صنعتی عنوان شده و معرفی مبسوطی از سازمان فیدیک، موافقت نامه های نمونه مشاوره، و قراردادهای پیمانکاری این سازمان ارائه شد. سپس در بخش های دوم و سوم، قرارداد نمونه کتاب زرد فیدیک ویرایش سال 1999 با متناظر ایرانی آن (شرایط عمومی پیمان طرح و ساخت سازمان مدیریت و برنامه ریزی) در یک رويکرد تطبیقی قیاس شد. در بخش پایانی برنامه به نکات حائز اهمیت در حوزه مدیریت ادعاها، حل و فصل اختلافات و داوری در کتاب زرد فیدیک ویرایش سال 1999 پرداخته شد. در پایان هر بخش، پرسش و پاسخ مبتنی بر مباحث همان بخش به اجرا درآمد. میزان رضایتمندی شرکت کنندگان از اين برنامه تخصصی آموزشی، 91 درصد اعلام شد.

 

11 اسفند 1395 (دوره تخصصی مبانی حقوقی و قراردادی کتاب نقره ای فیدیک – دانشگاه تهران)

اين دوره که بر اساس شرایط عمومی قرارداد EPC/Turnkey فیدیک (کتاب نقره ای فیدیک ویرایش سال 1999) طراحی شده بود، توسط آقایان رضا ايکانی و جواد حداد ارائه شد. در بخش اول اين برنامه، معرفی مبسوطی از سازمان فیدیک، موافقت نامه های نمونه مشاوره، و قراردادهای پیمانکاری این سازمان ارائه شد. سپس در بخش های دوم و سوم، قرارداد نمونه کتاب نقره ای فیدیک ویرایش سال 1999 با متناظر ایرانی آن (شرایط عمومی پیمان مهندسی، تدارکات، و احداث سازمان مدیریت و برنامه ریزی) در یک رويکرد تطبیقی قیاس شد. در بخش پایانی برنامه به نکات حائز اهمیت در حوزه مدیریت ادعاها، حل و فصل اختلافات و داوری در کتاب نقره ای فیدیک ویرایش سال 1999 پرداخته شد. در پایان هر بخش، پرسش و پاسخ مبتنی بر مباحث همان بخش به اجرا درآمد. میزان رضایتمندی شرکت کنندگان از اين برنامه تخصصی آموزشی، 95 درصد اعلام شد.
اطلاعات بیشتر

 

مجموع:   0 ریال


مشاهده صورتحساب

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

درباره تتیس اینترنشنال

شرکت تتیس اینترنشنال با سرلوحه قرار دادن عبارت "ظرفیت سازی برای نسل های آتی" تاسیس شده و با بهره گیری از تجربه و تخصص مهندسان، مديران، مديران پروژه، حقوقدانان و اساتيد مجرب دانشگاهی و حرفه ای به ترویج و توسعه تخصص های بین رشته ای مديريت مهندسی – مديريت پروژه – مهندسی و مديريت احداث – و حقوق صنعت و احداث می پردازد.

بیشتر بخوانید...

آکادمی بین المللی ظرفیت سازی

در راستای تقاضای قابل ملاحظه برای ظرفیت سازی و توسعه ظرفیت در صنعت و کسب و کار، آکادمی بین المللی ظرفیت سازی تاسیس شد تا الزامات کلیدی حرفه های مدیریت و مهندسی را پوشش دهیم. در عین حال، در اين بخش بر اساس تحلیل نیازهای کارفرمایان تخصصی، برنامه های طراحی شده ويژه در راستای توسعه سازمانی آنها اجرا می شوند.

بیشتر بخوانید...